سلام

با عرض افتخار به اطلاع کلیه کاربران و همچنین همشهریان  عزیز میرساند  که  آقای محمد نادری فرزند مسعود نادری  نوه  مرحوم حاج محمد رسول  با رتبه ۸۶ کشوری  در رشته نرم افزارکامپیوتر دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب تهران قبول شده است.

این رتبه در نوع خود بی نظیر است که من فکر نمیکنم از همشهریان ما کسی چنین رتبه ای در کنکور گرفته باشد.

این موفقیت بزرگ را به ایشان و خانواده خوبشان تبریک عرض میکنم و همچنین به پدر زحمت کش  و مادر دلسوزش که از جان خود برای فرزندانشان مایه گذاشتند تبریک عرض میکنم . و در یه جمله میتوانم بگویم پسر عمو دست مرضیاد . شیر مادرت حلالت.

چقدر خوبه که جوانهای عزیز ما در این جامعه رو به فساد، با موفقیت های روز افزون شان باعث افتخار ما شوند و پیش دیگران ببالیم که فلانی فامیل ماست درست مثل الان که بنده با افتخار تمام عرض میکنم که محمد پسر عموی من است .

عمو مسعود مبارک باشه

. Scan_Pic0004.jpg

انشاءاله موفقیت های بعدی محمد و دیگر فرزندان خوبت را ببینیم. خوشبختی آنها آرزوی قلبی ماست. 

حاجی بابای نادری محمد ,رتبه ,میکنم ,موفقیت ,افتخار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

safar ArcMusic|آرک موزیک |دانلود آهنگ جدید|دانلود فول آلبوم|دانلود فیلم|دانلود فیلم ایرانی و خارجی سنگهای ساختمانی اشعار فی قالب الهرم ابداع الشاعر فایل کمکی London2lj46 homepage چت قشم رسانه خبری ماهان