سلام درود خدا بر حسین شهید

وبه یاران وفادارش و به اصحاب خالص ایشان

ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) را به تمام شیعیان جهان و به آن دسته از مسلملنان که دلسوخته امام شهیدمان هستند تسلیت عرض میکنم.

تسلیت عرض میکنم به تمام آزادی خواهان جهان که معنی از جان و مال و فرزند گذشتن  در راه دین و آزادی بشریت ، را به واقع درک نمودند.

در دوره ای قرار داریم که وهابیت دست از سر یاد و خاطره این امام بزرگ بر نمی دارند و الحمدالله که قدرت ایران که قدرت امام زمان و قدرت اهل بیت است و الگوی این حکومت امام حسین است ، خاری است به چشم کورشان.

و با افتخار عرض میکنم که پس از الله اکبر که ندای طنین انداز الهی ست . لبیک یا حسین است که رعشه بر اندام دشمنان شیعه می اندازد .

اینان اینقدر که از لبیک یا حسین گفتن ما  می ترسند از موشکهای ما و ارتش و جنگنده های ما نمیترسند.

8727011392284561060[1].jpg

و چه خوب سید حسن نصراله لبیک یا حسین را برای همه تفسیر نمود:

لبیک یا حسین یعنی اینکه مادری پسر خود را از خانه برای جنگ در راه خدا بیرون  کند و پسر او شهید شود و سر او را برای مادرش بیاورند(مادر وهب) و او خدا را شکر کند و سر را که به راه خدا داده است بر گرداند.

لبیک یا حسین   لبیک یا حسین   لبیک یا حسین    لبیک یا حسین

حاجی بابای نادری لبیک ,حسین ,امام ,میکنم ,قدرت ,حسین   لبیک منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روستای چوبین کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم برزگران مسجد قمربنی هاشم علیه السلام گراش مرجع فایل های دانشجویی و دانش آموزی اتیسم با طعم سرگرمی خدمات کامپیوتری و اینترنتی الوند پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان رزبلاگ چاپ روی اجسام زندگی